Najczestrze pytanie

NAJCZĘSTSZE PYTANIA  
ROZMIARÓWKA 
Posiadamy w ofercie wiele modeli koszul od różnych producentów, dlatego wybierając rozmiar dla siebie, zawsze sugeruj się wymiarami w cm, podanymi w tabeli przy każdym produkcie. 
ZAMÓWIENIA
 Przyjmujemy zamówienia od zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Możesz również złożyć zamówienie jako użytkownik niezalogowany. Na etapie potwierdzenia zamówienia możesz sprawdzić i zmienić zamówienie oraz swoje dane. Zwróć uwagę czy podany adres jest prawidłowy i zawiera wszystkie dane niezbędne do dostarczenia paczki. Po złożeniu zamówienia otrzymasz mail z potwierdzeniem, a następnie kolejny, informujący o wysyłce, z linkiem do śledzenia przesyłki. W zakładce Moje zamówienia możesz zobaczyć szczegóły swoich dotychczasowych zamówień.
METODY PŁATNOŚCI 
Za zakupy możesz zapłacić przelewem tradycyjnym lub kartą kredytową, a także za pośrednictwem bezpiecznego serwisu przelewy24 oraz PayPal. Istnieje również możliwość dokonania płatności za pobraniem. Po opłaceniu zamówienie zostaniesz przekierowany z powrotem na stronę __. Jeśli do zamówienia jest Ci potrzebna faktura, zaznacz to finalizując zakupy. Otrzymasz ją mailem zaraz po otrzymaniu przesyłki z zamówieniem.                
WYSYŁKA I DOSTAWA
 Twoje zamówienia przygotowujemy do wysyłki na bieżąco, w tygodniu roboczym, maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia (za pobraniem) lub od zaksięgowania wpłaty (przy płatnościach kartą lub przelewem.) Paczki wysyłamy za pośrednictwem DPD (dostawa pod wskazany adres) oraz Poczty Polskiej (odbiór w punkcie Poczty, na wybranej stacji Orlen i w kiosku RUCH). Możliwe jest też nadanie paczki do wybranego Paczkomatu InPost. Po wysłaniu zamówienia otrzymasz e-mail z linkiem do śledzenia przesyłki. Nasi przewoźnicy deklarują czas dostawy 1-3 dni. Jeśli dostawa przedłuża się, prosimy o kontakt – sprawdzimy co się dzieje.
WYSYŁKI ZAGRANICZNE 
Przesyłki przygotowujemy na bieżąco, w tygodniu roboczym, maksymalnie w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty (przy płatnościach kartą lub przelewem.) Paczki wysyłamy za pośrednictwem DPD (dostawa pod wskazany adres), cennik dostępny TU. Po wysłaniu zamówienia otrzymasz mail z linkiem do śledzenia przesyłki. Nasi przewoźnicy deklarują czas dostawy 2-4 dni. Jeśli dostawa przedłuża się, prosimy o kontakt – sprawdzimy co się dzieje.
ZWROT I WYMIANA
  W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki możesz zmienić zdanie i odstąpić od umowy. Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez  prosty kreator, który daje do wyboru dwie możliwości: 1. Możesz nadać paczkę w Paczkomacie Inpost - w tym celu należy wygenerować i wydrukować dokument zwrotu i etykietę na paczkę a następie nadać ją w najbliższym Paczkomacie wpisując podany na etykiecie kod kreskowy. Opłata za dokonanie zwrotu - 9 zł - zostanie odliczona od kwoty, którą zwrócimy Ci za odesłany towar. 2. Możesz nadać paczkę samodzielnie - w tym celu należy włożyć do paczki wydrukowany i wypełniony dokument zwrotu i odesłać ją na adres polseon sebahattin oner. , ul. warszawska 40/2a,  40-008 Katowice   Powyższa procedura nie .jest warunkiem skorzystania z ustawowego prawa odstąpienia od umowy oraz w żaden sposób go nie ogranicza. Formularz odstąpienia od umowy, do wydrukowania, jest dostępny TU.   Zwróć uwagę, aby zwracane rzeczy były nieużywane, czyste, z kompletem metek i w oryginalnym opakowaniu. Jak tylko paczka do nas dotrze i zostanie sprawdzona, zwrócimy Ci pieniądze - w ciągu maksymalnie 14 dni.
REKLAMACJA
 Towar niepełnowartościowy lub uszkodzony możesz zareklamować. Najszybciej i najwygodniej jest dodać reklamację z zakładce TWOJE KONTO, załączając zdjęcie i opis wady. Skontaktujemy się w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych. Jeśli wolisz tradycyjne rozwiązania wydrukuj formularz reklamacyjny dostępny TU, wypełnij go i wyślij wraz z reklamowaną rzeczą na adres: Unique Labels Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. warszawska 40/2a ,  40-008 katowice. Reklamację rozpatrzymy w ciągu maksymalnie 14 dni od otrzymania przesyłki.
UWAGA! Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.  
pixel